«Фонд Добра та Любові»

Благодійна організація « Фонд Добра та Любові» заснована у лютому 2006 року з ініціативи подружжя Олександра та Світлани Дубових з Одещини. Фонд створено з метою підтримки та допомоги соціально незахищеним, малозабезпеченим та іншим особам, що цього потребують, а також сприяння створенню необхідних умов для повноцінного розвитку, соціальної реабілітації, духовного і морального відродження адиктивних та інших осіб, що потребують такої допомоги. Також вагомою частиною у роботі Фонду є сприяння у реалізації освітянських програм, допомога закладам охорони здоров’я, пропаганда здорового способу життя та заходи, направлені на збереження культурної спадщини України, виховання у дітей та молоді моральних цінностей, духовне відродження нації.

Протягом 11-ти років Фондом було реалізовано значну кількість благодійних проектів та акцій у соціальній, культурно-просвітницькій, духовній, освітній сферах, а також надавалась матеріальна допомога та моральна підтримка постраждалим в результаті бойових дій на Сході України: біженцям, вдовам, сиротам. При цьому неодноразово здійснювалися благодійні поїздки в зону АТО для надання допомоги мирному населенню і військовим.

Багато уваги Фонд приділяє підростаючому поколінню. Мета конкурсів, які щорічно проводяться за його ініціативи, — стимулювати школярів старанно вчитися і досягати високих результатів у навчанні задля майбутнього процвітання нашої держави. Вже багато років сотні відмінників всієї Бессарабії отримують від Фонду цінні подарунки за досягнуті високі результати у навчанні: ноутбуки, телефони, планшети тощо.

Також, за підтримки Фонду знято низку документально-історичних фільмів, які розповідають про славну історію сіл та міст Бессарабії, а також короткометражних фільмів соціального спрямування.

Під патронатом Фонду проходить значна кількість культурних заходів. Серед них масштабні концерти «Акорди осені» і «Акорди миру», що назавжди залишаться в пам’яті жителів Бессарабії. Серед відомих співаків та артистів, що взяли участь у концертах села Шевченкове, містах Білгород-Дністровський, Рені, Татарбунари, Ізмаїл – Тіна Кароль, Вахтанг Кікабідзе, брати Борисенки, сестри Вікторія та Анастасія Петрик, Павло Зібров, Наталя Бучинська, Ніна Матвієнко, Іван Шепелєв.

Бачення

Фонд – це часточка України, економічно розвиненої держави зі щасливими людьми, високопрофесійним, морально та фізично здоровим населенням, передовою фундаментальною наукою, сучасною системою освіти, доступною для кожного громадянина України, національними традиціями і високим рівнем культури.

Місія

Діяльність Фонду – це внесок у справу розвитку соціального, культурного та духовного потенціалу України, підвищення рівня морального та фізичного здоров’я, освіченості її громадян на основі доброчинності.

Цінності

Цінності – вірити і любити. Лише віра долає труднощі, сумніви і безсилля. Лише любов дає натхнення і силу дбати про тих, хто вкрай цього потребує.

Ми керуємося прозорістю, дотриманням етичних норм і стандартів. Чітко декларуємо наші засади, цінуємо довіру громадськості і будуємо партнерські взаємини для ефективного вирішення соціальних та інших проблем у суспільстві.

Напрями та форми діяльності Фонду

Наші бенефіціари (отримувачі допомоги)

 

Товариства інвалідів м. Кілія, с. Шевченково Кілійського району, м. Ізмаїл, м. Рені  та відповідних районів;

Товариства сліпих, глухих м. Кілія, м. Ізмаїл, м. Рені  та відповідних районів;

Ветеранські організації м. Кілія, м. Ізмаїл (Ізмаїльська рада сімей воїнів загиблих в Афганістані), м. Рені  та відповідних районів;

Дитячі будинки;

Загальноосвітні школи та дитячі садки, спеціалізовані школи-інтернати;

Спеціалізовані дитячі установи;

Громадські та релігійні організації;

Релігійні громади;

Територіальні об’єднання громадян;

Фізичні особи;

Заклади охорони здоров’я різних регіонів України (придбання інструментарію та медичного обладнання, інвалідних колясок, засобів догляду за хворими);

Малозабезпечені та багатодітні сім’ї;

Діти-інваліди, діти з багатодітних сімей, діти-сироти, діти із сімей, що проживають у складних життєвих обставинах (оздоровлення в літніх таборах «Красний Хутір»    (Чернігівська обл.), «Надія» (Карпати), «Пілігрим» (Одеська обл.), літні табори в Донецькій, Рівненській обл. та  Криму;

МБО «Подорож по Біблії»;

Християнський благодійний фонд «Живе слово»;

Реабілітаційні центри для нарко  та алкозалежних «Нове життя» і «Надія».