«Фонд Добра та Любові»

Благодійна організація « Фонд Добра та Любові» заснована у лютому 2006 року з ініціативи подружжя Олександра та Світлани Дубових з Одещини. Фонд створено з метою підтримки та допомоги соціально незахищеним, малозабезпеченим та іншим особам, що цього потребують, а також сприяння створенню необхідних умов для повноцінного розвитку, соціальної реабілітації, духовного і морального відродження адиктивних та інших осіб, що потребують такої допомоги. Також вагомою частиною у роботі Фонду є сприяння у реалізації освітянських програм, допомога закладам охорони здоров’я, пропаганда здорового способу життя та заходи, направлені на збереження культурної спадщини України, виховання у дітей та молоді моральних цінностей, духовне відродження нації.

Протягом 11-ти років Фондом було реалізовано значну кількість благодійних проектів та акцій у соціальній, культурно-просвітницькій, духовній, освітній сферах, а також надавалась матеріальна допомога та моральна підтримка постраждалим в результаті бойових дій на Сході України: біженцям, вдовам, сиротам. При цьому неодноразово здійснювалися благодійні поїздки в зону АТО для надання допомоги мирному населенню і військовим.

Багато уваги Фонд приділяє підростаючому поколінню. Мета конкурсів, які щорічно проводяться за його ініціативи, — стимулювати школярів старанно вчитися і досягати високих результатів у навчанні задля майбутнього процвітання нашої держави. Вже багато років сотні відмінників всієї Бессарабії отримують від Фонду цінні подарунки за досягнуті високі результати у навчанні: ноутбуки, телефони, планшети тощо.

Також, за підтримки Фонду знято низку документально-історичних фільмів, які розповідають про славну історію сіл та міст Бессарабії, а також короткометражних фільмів соціального спрямування.

Під патронатом Фонду проходить значна кількість культурних заходів. Серед них масштабні концерти «Акорди осені» і «Акорди миру», що назавжди залишаться в пам’яті жителів Бессарабії. Серед відомих співаків та артистів, що взяли участь у концертах села Шевченкове, містах Білгород-Дністровський, Рені, Татарбунари, Ізмаїл – Тіна Кароль, Вахтанг Кікабідзе, брати Борисенки, сестри Вікторія та Анастасія Петрик, Павло Зібров, Наталя Бучинська, Ніна Матвієнко, Іван Шепелєв.

Бачення

Фонд – це часточка України, економічно розвиненої держави зі щасливими людьми, високопрофесійним, морально та фізично здоровим населенням, передовою фундаментальною наукою, сучасною системою освіти, доступною для кожного громадянина України, національними традиціями і високим рівнем культури.

Місія

Діяльність Фонду – це внесок у справу розвитку соціального, культурного та духовного потенціалу України, підвищення рівня морального та фізичного здоров’я, освіченості її громадян на основі доброчинності.

Цінності

Цінності – вірити і любити. Лише віра долає труднощі, сумніви і безсилля. Лише любов дає натхнення і силу дбати про тих, хто вкрай цього потребує.

Ми керуємося прозорістю, дотриманням етичних норм і стандартів. Чітко декларуємо наші засади, цінуємо довіру громадськості і будуємо партнерські взаємини для ефективного вирішення соціальних та інших проблем у суспільстві.

Керівництво фонду та персонал

Перший керівник Фонду (лютий 2006 – березень 2007 рр.) – Неллі Никончук. 30 березня 2007 року головою обрано Олександра Дубового, який офіційно керував Фондом лише до жовтня 2007 року, коли був обраний депутатом Верховної Ради. Однак розпочаті ним справи продовжила його дружина, Світлана Віссаріонівна, яка очолює Раду опікунів Фонду й до сьогодні. У лютому 2017 року БО «Фонд Добра та Любові» очолила донька Світлани та Олександра – Олександра Дубова.
 • Ольга Барвінська
 • Олександр Корнійчук
 • Іван Левицький
 • Василь Савченко
 • Віктор Поліщук
 • Ольга Старух
 • Микола Заячківський
 • Ніна Лепка
 • Віктор Купчинський
 • Ольга Стернюк
 • Анастасія Вернадська
 • Петро Кричєвський
 • Анатолій Петрушевич
 • Богдан Галібей
 • Лора Закревська
 • Петро Артеменко
 • Марта Бандура

Напрями та форми діяльності Фонду

Наші бенефіціари (отримувачі допомоги)

 

Товариства інвалідів м. Кілія, с. Шевченково Кілійського району, м. Ізмаїл, м. Рені  та відповідних районів;

Товариства сліпих, глухих м. Кілія, м. Ізмаїл, м. Рені  та відповідних районів;

Ветеранські організації м. Кілія, м. Ізмаїл (Ізмаїльська рада сімей воїнів загиблих в Афганістані), м. Рені  та відповідних районів;

Дитячі будинки;

Загальноосвітні школи та дитячі садки, спеціалізовані школи-інтернати;

Спеціалізовані дитячі установи;

Громадські та релігійні організації;

Релігійні громади;

Територіальні об’єднання громадян;

Фізичні особи;

Заклади охорони здоров’я різних регіонів України (придбання інструментарію та медичного обладнання, інвалідних колясок, засобів догляду за хворими);

Малозабезпечені та багатодітні сім’ї;

Діти-інваліди, діти з багатодітних сімей, діти-сироти, діти із сімей, що проживають у складних життєвих обставинах (оздоровлення в літніх таборах «Красний Хутір»    (Чернігівська обл.), «Надія» (Карпати), «Пілігрим» (Одеська обл.), літні табори в Донецькій, Рівненській обл. та  Криму;

МБО «Подорож по Біблії»;

Християнський благодійний фонд «Живе слово»;

Реабілітаційні центри для нарко  та алкозалежних «Нове життя» і «Надія».