Адресна благодійна допомога громадянам та їх об’єднанням

За допомогою Фонду постійно здійснюється адресна благодійна допомога громадянам та їх об’єднанням. Завжди у полі зору сироти і малозабезпечені громадяни, а також ті, які потребують піклування, соціальної реабілітації та підтримки.

Фонд постійно співпрацює з товариствами інвалідів м. Кілія, с. Шевченкове Кілійського району, м. Ізмаїл, м. Рені та відповідних районів, з місцевими товариствами людей з вадами слуху та зору, дитячими будинками, школою-інтернат для дітей з вадами розумового розвитку, спеціалізованими дитячими установами, а також із різними громадськими та релігійними організаціями по всій Україні.

Тісний зв’язок з міськими та районними відділами соціального захисту населення допомагає працівникам Фонду у визначенні кількості та характеру допомоги малозабезпеченим та багатодітним сім’ям. Ця допомога надається у вигляді продуктів харчування, одягу, взуття, медикаментів, речей першої необхідності, фінансової підтримки для консервативного та оперативного лікування тяжкохворих тощо. Закладам для людей з обмеженими можливостями надаються кошти для придбання та ремонту інвалідних колясок, медичного інвентарю, засобів догляду за хворими та ін.

Традиційно напередодні Різдва, Великодня, Дня Перемоги, 8 березня, Дня захисту дітей та деяких професійних свят Фонд здійснює масштабні благодійні акції за допомогою святкових концертів, вручення подарунків із промислових та продовольчих товарів.

Піклування про ветеранів Великої Вітчизняної війни має для Фонду особливе значення. Від часу заснування організація і фінансово, і організаційно докладає значних зусиль, аби ветерани мали змогу гідно святкувати День Перемоги.

Серед іншого – традиційні ветеранські продуктові пайки, пам’ятні подарунки, грошова допомога; фінансова допомога ветеранським організаціям в придбанні ліків, протезів, слухових апаратів для ветеранів-інвалідів; організація святкових концертів, зустрічей, «польових кухонь», тощо.

Окрім ветеранів ВВВ допомога Фонду упродовж кількох років спрямована на родини воїнів загиблих в Афганістані.

Оскільки засновники Фонду подружжя Олександра та Світлани Дубових є багатодітними, підтримка саме цієї категорії населення є одним із найбільш пріоритетних напрямів роботи Фонду.

Оздоровлення дітей, фінансова підтримка для закупівлі предметів побуту та першої необхідності, допомога харчами, взуттям та іншим – це ті програми, які Фонд не залишає навіть під час кризи. Адже демографічна проблема є однією з найбільш актуальних в Україні. І якщо її не вирішувати сьогодні – завтра це стане великою загрозою для майбутнього країни в цілому.

Поруч з іншим здійснюється адресна благодійна допомога соціально незахищеним, малозабезпеченим громадянам та громадянам, які потребують піклування, соціальної реабілітації та підтримки: допомога інвалідам; сиротам; багатодітним; пенсіонерам; ветеранам.

Фото з сайту Bessarabia Inform

Фото з сайту Bessarabia Inform

Напишіть коментар