Blog

«Фонд Добра та любові» надав чергову допомогу місцевим мешканцям і українським бійцям в зоні АТО

Упродовж трьох весняних тижнів з 6 по 26 березня відбулася поїздка у зону АТО капелана Олега Никончука. За сприяння «Фонду добра та любові» капелан мав змогу надати допомогу місцевим мешканцям і українським бійцям у районі Широкіно. «У нас є сьогодні особлива можливість сіяти Зерно, творити Добро, давати надію там, де її легко втратити, де цього особливо потребують. Щиро вдячний усім, хто реально підтримує наших захисників і мешканців зони конфлікту. Велика подяка усім, кому не байдуже майбутнє України» – каже капелан.

Капеланські будні у зоні АТО не є ефективними у повному обсязі, якщо ти приїхав з пустими руками до тих, чиї очі волають про допомогу. Тому великим натхненням для людей по той бік благополуччя є наша практична допомога. Все ще лишається актуальною і необхідною гуманітарна допомога у вигляді їжі, одягу, ліків, засобів гігієни тощо.

Хотілося б, щоб наша підтримка і співчуття всіляко заохочували одне одного до практичної допомоги бійцям і мешканцям небезпечних територій, адже вона для них довгоочікувана і вкрай необхідна.

Напишіть коментар