Культура та духовність

Фонд Добра та Любові приділяє значну увагу розвитку культури та духовності в Україні.

Наші акценти – збереження культурної спадщини України та виховання у дітей і молоді моральних та духовних цінностей. Адже розвиток нації визначається її культурним рівнем. Україна може посісти належне місце серед країн Європи лише за умов збереження та примноження своїх культурних цінностей, гідного їх представлення як частини світової  культури.

Те, що за часів Радянського Союзу народ України не знав імпортних делікатесів чи голлівудських “бойовиків”, не є жахливим. Швидше – навпаки. Незрівнянно більшої шкоди суспільству завдало примусове позбавлення людей віри, релігійне спустошення. Сьогодні ми добре розуміємо, до яких наслідків це призвело… На щастя, люди починають повертатися до храмів, але не в кожного є сили для того, щоб пройти цей шлях самотужки. І тому відродження в українському суспільстві традиційних християнських цінностей та побудова храмів є чи не найголовнішим напрямом діяльності Фонду.

Саме тому Фонд взяв безпосередню участь у будівництві та реконструкції християнських храмів у м. Рівному, селах Шевченковому Кілійського району, Ларжанці, Першотравневому, Кислиці Ізмаїльського району, в м. Одесі. Продовжується будівництво Храму миру, любові та єдності в м. Києві.

Однак відродження духовності – це не лише зведення храмів та будівництво церков. Насамперед це просвітницька та місіонерська діяльність, фізична та духовна реабілітація тих, хто пройшов через полон алкоголізму та наркоманії. Адже це є чи не найвагомішою проблемою сучасного  українського суспільства.

У зв’язку з цим Фондом фінансувались численні духовно-просвітницькі заходи, такі як християнські телепередачі на ТРК «Сфера» м. Рівне, ведеться робота зі створення всеукраїнської  мережі телепрограм, які б торкалися соціальних питань, питань моралі, виховання дітей, збереження сімейних, духовних і культурних цінностей.

Також за участі Фонду фінансувались з’їзди християнської молоді  в Одесі та області, Києві, Донецьку, різні навчальні програми, які торкаються таких злободенних проблем сучасної молоді, як СНІД, наркоманія, алкоголізм, порнографія, втрата моральних цінностей тощо. У цьому напрямі Фонд тісно співпрацював з такими установами, як  Донецький християнський університет, МБО «Подорож по Біблії», Християнський благодійний фонд «Живе слово», реабілітаційні центри для нарко- та алкозалежних «Нове життя», «Надія» та іншими благодійними і громадськими установами.

Фонд брав участь у фінансовій підтримці таких духовно-просвітницьких видань, як популярні християнські журнали «Слово», «Християнська сім’я», дитячий журнал «Ноїв ковчег» та ін.

Особливою сторінкою в діяльності Фонду є відкриття та функціонування Одеського культурного центру – odcc.com.ua/fotos/nggallery.

В активі Фонду також організація та проведення фестивалю музики «Акорди осені» та «Акорди миру» в містах Ізмаїл, Рені, Бєлгород-Дністровський, а також в селі Шевченкове.

Також за підтримки фонду спільно зі студією «Правда про» вже зняті і знімаються в даний час низка документально-історичних і просвітницьких фільмів, які розповідають про славну історію сіл і міст Бессарабії, а також розкривають правду про шкоду куріння, наркотиків, алкоголю та ін.

Вже реалізовано такі медіа- проекти, як документально-історичні фільми: «Шевченкове», «Слідами Христа», «Ізмаїл», «Рені», «Кілія».

Напишіть коментар