Охорона здоров’я

Одним з пріоритетів діяльності Фонду є різні благодійні проекти  у сфері охорони здоров’я українців, а саме:

-Допомога закладам охорони здоров’я;

-Популяризація здорового способу життя;

-Оздоровлення соціально незахищених дітей в літніх таборах;

Чільне місце в благодійній роботі фонду займає  матеріальна допомога закладам охорони здоров’я різних регіонів України у придбанні інструментарію та медичного обладнання, інвалідних колясок, засобів догляду за хворими, бо саме медицина на сьогодні найбільш критичний напрямок державної соціальної політики.

Особливу увагу Фонд приділяє оздоровленню соціально незахищених дітей, а саме дітей-інвалідів, дітей з багатодітних сімей, дітей-сиріт, дітей з неблагополучних сімей.

Щороку за допомогою Фонду оздоровлюється понад 200-300 дітей з різних регіонів України: Одещини, Рівненщини, Донеччини, Київщини. За участі Фонду проводились такі оздоровчі літні табори, як «Красний Хутір» (Чернігівська обл.), «Надія» (Карпати), «Пілігрим» (Одеська обл.), літні табори в Донецькій, Рівненській обл. та в Криму.

Здорові діти сьогодні – це здорове майбутнє нашої країни завтра, тому оздоровлення дітей – один із найбільш вагомих напрямів роботи Фонду. МБО «Фонд Добра та Любові» також постійно надає фінансову допомогу окремим громадянам для консервативного та оперативного лікування  в медичних установах Києва, Донецька, Рівного, Одеси, Кілії, Ізмаїлу, а також за межами України.

Напишіть коментар