Освіта

Українська освіта є пріоритетом у діяльності Фонду Добра та Любові.

Мотивація школярів південного регіону Бессарабії для досягнення кращих результатів в навчанні здійснюється через гідну винагороду переможців:

-Щорічне вручення відмінникам регіону цінних подарунків у вигляді ноутбуків, планшетів, телефонів.

-Масштабна акція «Кращий щоденник», яка охопила весь південь Бессарабії, і, як наслідок, – поїздка призерів в Діснейленд, Франція.

-Розвиток бібліотек регіону.

Гідне майбутнє держави завтра – це забезпечення належного рівня освіти сьогодні. Саме тому потреби навчальних закладів та установ залишатимуться одним з головних пріоритетів роботи  Фонду. Це стосується як звичайних загальноосвітніх шкіл та дитячих садків, так і спеціалізованих шкіл-інтернатів для дітей із малозабезпечених родин, дітей-сиріт та інвалідів. Всі вони однаково потребують уваги та підтримки.

У сегменті освіти Фонд здійснює значну системну працю та надає необхідну благодійну допомогу:

Щорічно проводить заходи до Різдвяних свят, Дня захисту дітей із врученням подарунків, організацією святкових концертів та інших благодійних акцій;

Надається фінансова допомога певним школам для проведення ремонтних робіт та зміцнення матеріально-технічної бази (закупівля шкільних меблів, дощок тощо).

Частина соціально незахищених школярів м. Ізмаїл, Ізмаїльського району, Шевченкового Кілійського району та інших регіонів України отримує оздоровчі поїздки до спеціальних літніх таборів;

Допомога в придбанні підручників для шкільних бібліотек;

Традиційно всіх вчителів м. Ізмаїл, м. Рені та відповідних районів, а також Шевченкового Кілійського району Фонд вітає з Днем учителя, організовує інші святкові акції для дітей та вчителів загальноосвітніх шкіл Ізмаїльського, Ренійського та Кілійського районів, а також для вихованців школи інтернат м. Кілії, ЗОШ с. Шевченкове.

Солодощі, харчі, одяг, взуття, канцтовари, предмети першої необхідності, незабутні святкові концерти, гарний настрій та душевне тепло – це неповний перелік того, що приносять з собою працівники і волонтери Фонду, аби від щирого серця віддати дітям. Незабутні посмішки, промінчики вдячності та радості, якими світяться дитячі очі – це те, що надихає засновників Фонду Добра та Любові знову і знову знаходити нові й нові кошти, адже дитяча посмішка варта того…

 

Напишіть коментар