Blog

Участь Фонду у проекті «Сто щасливих дітей»

Звикання сучасного суспільства до проблем інших, зокрема його байдужість і черствість до дітей, позбавлених батьківської любові й опіки, уже нікого не дивують. На сьогодні в Україні 84 тисячі дітей сиріт і дітей, позбавлених батьківської турботи.

Аби полегшити страждання цих діток і допомогти їм увійти в справжню люблячу сім’ю, був створений проект «Сто щасливих дітей». Спільно з київською церкою «Відродження» «Фонд Добра та любові» долучився до проекту з метою всіляко сприяти дитячому благополуччю.

Основним завданням усіх активностей проекту є допомога небайдужим родинам, які погодилися опікуватися дітьми, позбавленими батьківського піклування. Проект допомагає відшукати одне одного для створення нової родини і отримати взаємну любов, дружбу і підтримку. З цією метою робота нашої команди спрямована на всебічну допомогу тим родинам, які вирішили усиновити або взяти під опіку дітей від 3 до 16 років.

Серед іншого проект здійснює будівництво та облаштування будинків сімейного типу, а також надає усиновлювачам і дітям духовну, моральну та матеріальну підтримку.

Планується будівництво 10-ти будинків для повних сімей. Нині прийшло до завершення будівництво першого будинку сімейного типу у с. Небрат Бородянського району Київської області. Відкриття та передача будинку у власність прийомної сім’ї запланована на 3 червня 2017 року. З нетерпінням чекаємо цього моменту, аби познайомити вас із прекрасною сім’єю, що має широке серце до діток, які потребують любові і турботи.

Ми переконані, що проект «Сто щаслих дітей» змінить долі не лише дітей і їхніх нових батьків, а й усіх, хто причетний до їхньої історії.

 

Напишіть коментар